Kariera

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma COPY PLANET Małgorzata Trybusz-Bartkowiak w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko:

Obsługa cyfrowych systemów drukujących i introligatorskich

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości obsługi:
    • sprzętu komputerowego,
    • sprzętu poligraficznego, np. Docucutter, spektofotometr, oklejarka do książek, laminator i gilotyna,
    • oprogramowania (Adobe Photoshop, AutoCad, Corel Draw, Onyx GraphicsPro),
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy,
  • miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

Zakres obowiązków na tym stanowisku pracy będzie obejmował m.in.:

  1. obsługę zleceń realizowanych przez sklep-drukarnię, przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania,
  2. obsługę zleceń w punkcie sprzedaży przy wykorzystaniu wszystkich urządzeń drukujących posiadanych przez COPY PLANET,
  3. uzgadnianie z klientami szczegółów zamawianego projektu (wydruku, skanu itp.) oraz jego przygotowanie,
    a także wysyłkę do klienta gotowego wydawnictwa/wydruku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy,
  • szkolenia z zakresu obsługi sprzętu,
  • pracę na sprzęcie najwyższej klasy,
  • miłą atmosferę.

Zgłoszenia zawierające list motywacyjny i CV prosimy o przesłanie na adres mailowy:

biuro@copyplanet.com.pl

lub dostarczyć na adres:

COPY PLANET
Małgorzata Trybusz-Bartkowiak,
ul. Andrzeja Małkowskiego 7/1, 70-305 Szczecin do dnia 15.10.2012r.
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego